Kalitemiz

Zeytinyağı İle Tarifler

Bilgem Zeytinyağlarının Lezzeti Damak Tadınıza Uygundur

Bilgem soğuk sıkım zeytinyağlarımız, yumuşak doğal bir tada sahip olması dolayısıyla direkt tüketime uygun olup aynı zamanda yemeklerde, salatalarda, mezelerde ve çeşitli sosların yapımında da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Bilgem Zeytinyağları Doğallığını Kalitesi ile Birleştirir

Bizler doğallığı lezzet ve kalite ile birleştirirken, dallarından özenle topladığımız zeytinlerimize 22-24 derecede soğuk sıkım işlemi uyguluyoruz. Bu süreçlerde en kaliteli yağı üretmek amacıyla natural sızma zeytinyağlarımızın asit oranlarını en uygun şekilde 0,6 ve 1 dizyem olarak üretiyoruz.

sıvı zeytin yağı üretimi üreticisi6
zeytinyağı üretimi

 

Bilgem Zeytinyağları Zeytini Dalından Toplar

Bilgem Zeytinyağları olarak zeytinleri, yağlık zeytin ağaçlarının dallarından özenle topluyoruz. Zeytinyağının kalitesini etkileyen en önemli faktörlerden birisinin zeytinlerin toplanması olduğunu biliyoruz ve zeytinyağımızı yere düşen zeytinleri almadan, yalnızca dalından taze olarak topladığımız zeytinlerimizden elde ediyoruz.

Bilgem Zeytinyağları Doğaldır

Bilgem Zeytinyağları, zeytinyağına gösterdiğimiz ilgi ve önemin bir göstergesi olarak doğallıktan gelen lezzetlini kalitesi ile birleştirerek sizlere sunmaktadır. Edremit’in Zeytinli Köyü ile oksijen deposu olan Kaz Dağları’nın eteklerindeki tertemiz havasıyla Kızılkeçili köyünden ve Burhaniye’nin Şahinler ile Yunuslar köylerinden soflarınıza en taze zeytinyağlarını ulaştırıyoruz